Významnou oblastí našeho sboru SDH Tlumačov je sport. Formou zájmové tělesné výchovy se snažíme zvyšovat fyzickou připravenost, vytrvalost, rychlost a obratnost. Mimo účasti na sportovních akcích a spoluprací s ostatními sportovními a mládežnickými organizacemi, pořádáme také vlastní sportovní soutěž vžd ke konci prázdnin. Jedná se o požární soutěž:

O putovní pohár ekonoma SDH v požárním sportu muži a  O putovní pohár senátora Jana Látky v požárním sportu ženy

Spolu se soutěžními družstvy z okolních obcí tak soutěžíme o nejrychleji provedený požární útok (PU). Mimo dalších soutěží, kterých se rádi účastníme, se také každoročně připravujeme na soutěž..

Soutěžní družstva se průběhu sezóny scházejí vždy jednou z dva týdny, aby se soutěžící mohli připravovat na pořádané akce, kterých se pravidelně účastní.

logo 2020 SDHTlumacov

Zde je naše adresa